Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie "Wydarzenia"

  • To event minęło.

10 marca; ustawienia hellingerowskie w grupie – spotkanie terapeutyczno- rozwojowe

10 marca 2018 @ 10:00 - 18:00

60zł – 300zł

W życiu podążamy do przodu, czasem z werwą, czasem z przyjemnym spokojem. Bywa też, że ruch życiowy przypomina kręcenie się w kółko. Innym razem głębokie zastopowanie wewnętrzne powoduje niepewność każdego kolejnego kroku. Można stać na „skrzyżowaniu”, rozglądać się chętnie w kilka stron i totalnie nie wiedzieć, którą wybrać. Bywa też okres tuptania małymi kroczkami z dojrzewającym przeczuciem mocnego, wyraźnego kroku zmieniającego poziom i „jakość bytu”, na którym się poruszamy.

Jeżeli jesteś w takim momencie: na rozdrożu, w niekomfortowym bezruchu, w zakręconej matni, lub w jakimś odczuwanym, jako nadmierny pędzie – zapraszam.

Jesteś też mile widziana(y) z Twoim osobistym, dowolnym tematem.

Podczas spotkania w grupie, z przyjaznym towarzyszeniem tematom będzie można rozpoznać własny optymalny w tym momencie  krok i rytm ruchu życiowego. Z jego konsekwencjami, korzyściami, z tym co każe zostawić i co przynosi.

Ustawienia hellingerowskie pozwalają na transformację osobistych tematów. Proces ustawienia rozgrywa się na podwerbalnym, subtelnym poziomie rzeczywistości, w związku z tym pozwala uchwycić głębokie dynamiki osobiste oraz dokonać zmiany tam, gdzie inne bardziej mentalno – emocjonalne metody pozostają już bezradne.

prowadząca terapeutkaAgnieszka Gąsierkiewicz :”Jako psycholog, a jednocześnie terapeuta hellingerowski pracuję uważnie, mocno ufam intuicji, na każdego człowieka z Jego osobistą specyfiką patrzę z otwartym sercem. Jednocześnie czerpię bazę z wieloletniej praktyki w klasycznej, klinicznej psychoterapii zapewniając moim klientom maksymalne terapeutyczne bezpieczeństwo. Osobiście – jako córka, kobieta, żona, matka pięciorga dzieci – mogę spokojnie powiedzieć, że nic co ludzkie, nie jest mi obce…”

formy uczestnictwa w spotkaniu. W spotkaniu można uczestniczyć zgłaszając i przepracowując własny temat lub bez zgłaszania własnego tematu – współuczestnicząc w ustawieniach innych osób.

W czasie jednodniowego spotkania wykonujemy około 7 -8 procesów ustawieniowych. Jeżeli czas pozwala terapeutka może też zaproponować krótkie ćwiczenia, „mini-ustawienia” pozwalające na osobiste rozpoznania uczestników w zakresie ich własnej tematyki .

Ustawienia często dotykają uniwersalnych, ogólnoludzkich spraw, wobec tego każda forma uczestnictwa, nawet bez bezpośredniego ustawienia własnego tematu  przynosi istotne wglądy oraz uruchamia procesy w kierunku korzystnych zmian.

czas i miejsce:

  • 10 marca, godz. 10.00 – 18.30
  • Kraków, od ścisłego centrum (od dworca kolejowego i autobusowego) można komunikacją miejską dotrzeć w zakresie 20 minut, taksówką – 10 min. , sala zależna od ilości osób – adres i informacje podamy zainteresowanym.

logistyka :

  • prosimy o wygodne ubranie zapewniające swobodę ruchów, w okresie zimowo -deszczowym o przyniesienie obuwia na zmianę lub ciepłych skarpetek (pracujemy na drewnianym parkiecie).
  • podczas spotkania do dyspozycji uczestników; napoje – kawa, herbaty, woda, przekąski

koszt uczestnictwa:

  • uczestnictwo z osobistym ustawieniem – 300 zł (UWAGA – jeszcze trwa zimowa promocja, od kwietnia powraca cena 350 zł)
  • uczestnictwo – współtowarzyszenie w ustawieniach innych osób – 100 zł  lub 60 zł (gdy już było się naszym klientem)

zgłoszenia – tel. 606 250 626, agnieszka@weles.edu.pl

Szczegóły

Data:
10 marca 2018
Czas:
10:00 - 18:00
Koszt:
60zł – 300zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Kraków
30-124
Phone
606 250 626