Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie "Wydarzenia"

  • To event minęło.

ustawienia na spotkaniu grupowym, 19 września, Kraków

19 września 2020 @ 10:00 - 18:30

Czas „na rozdrożu”. Na wielu poziomach; światowym, kontynentalnym, lokalnym, bytowym, duchowym, sił i grup społecznych oraz osobistych dylematów.  Jak w tej wielości uwarunkowań i dynamik podążać najsensowniej własną drogą? Odnaleźć się w swoim wnętrzu i w relacji ze światem? Podczas spotkania tematykę pozostawiam otwartą, ponieważ nasze życie jest dynamicznym ruchem będziemy pracowali z obszarami, które w grupie pokażą się jako najistotniejsze. Wychodzimy od osobistych tematów uczestników. Podążamy ścieżkami prowadzącej nas transformacji.

Proces ustawienia hellingerowskiego rozgrywa się na podwerbalnym, subtelnym poziomie rzeczywistości, w związku z tym pozwala uchwycić głębokie dynamiki osobiste oraz dokonać zmiany tam, gdzie inne bardziej mentalno – emocjonalne metody pozostają już bezradne.

Więcej o ustawieniach w grupie przeczytasz na www.hellinger.com.pl

PROWADZĄCA TERAPEUTKA – Agnieszka Gąsierkiewicz :  ”Jako psycholog a jednocześnie od 20 lat terapeuta hellingerowski pracuję uważnie, mocno ufam intuicji, na każdego człowieka z Jego osobistą specyfiką patrzę z otwartym sercem. Jednocześnie czerpię bazę z wieloletniej praktyki w klasycznej, klinicznej psychoterapii zapewniając moim klientom maksymalne terapeutyczne bezpieczeństwo. Osobiście – jako córka, kobieta, żona, matka pięciorga dzieci – mogę spokojnie powiedzieć, że nic co ludzkie, nie jest mi obce…”

FORMY UCZESTNICTWA w spotkaniu.
W spotkaniu można uczestniczyć zgłaszając i przepracowując własny temat lub bez zgłaszania własnego tematu – współuczestnicząc w ustawieniach innych osób. Ustawienia często dotykają uniwersalnych, ogólnoludzkich spraw, wobec tego każda forma uczestnictwa, nawet bez bezpośredniego ustawienia własnego tematu przynosi istotne wglądy oraz uruchamia procesy w kierunku korzystnych zmian.

KOSZT uczestnictwa:
uczestnictwo z osobistym ustawieniem – 350 zł,
uczestnictwo – współtowarzyszenie w ustawieniach innych osób – 120 zł lub 60 zł (gdy już było się naszym klientem)

rezerwacja miejsca na ustawienie własne
1) dowiedz się, czy są wolne miejsca (najlepiej telefonicznie, by mieć aktualną informację),

2) zapisz się mailowo lub telefonicznie oraz

3) potwierdź rezerwację poprzez wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł na konto nr

27 1140 2004 0000 3102 5854 9060. W przypadku rezygnacji z rezerwacji miejsca do 7 dni przed warsztatami – zwracamy zaliczkę w 100%.

zgłoszenia i zapytania: tel. 606 250 626 lub agnieszka@weles.edu.pl
www.hellinger.com.pl

Szczegóły

Data:
19 września 2020
Czas:
10:00 - 18:30
Wydarzenie Category:

Miejsce

Kraków
30-124
Phone
606 250 626