Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie "Wydarzenia"

  • To event minęło.

ustawienia na spotkaniu grupowym – Kraków, 14 grudnia

14 grudnia 2019 @ 10:00 - 18:00

60zł – 350zł

Otaczająca aura w naturalny sposób kieruje nas do tematu „własnego miejsca.” Wraz z zimowym chłodem, wzrasta potrzeba schronienia się w przyjaznym otoczeniu, a odczuwane w nim lub brakujące nam bezpieczeństwo skłania do refleksji nad istotą własnego miejsca. Temat pokazuje się nam w kilku aspektach.

MOJE MIEJSCE W ŻYCIU; czy to w ogóle istotna sprawa w moim życiu? Jak rozpoznaję własne miejsce – pod postacią fizycznej przestrzeni, czyli „mój jest ten kawałek podłogi”? A może istotniejszym sygnałem właściwego miejsca są towarzyszący mi ludzie? Lub wcale nie na zewnątrz, a w środku siebie rozpoznaję istnienie mojego locus vivendi? Jak dynamika towarzyszy mojemu umiejscowieniu – zakorzenienie czy wykorzenienie, a może czuję niewygodne bycie zatrzymanym w określonym miejscu, albo też jestem wędrującym nomadą? Czy czegoś potrzebuję w aspekcie mojego miejsca w życiu?

A może JAKAŚ CZĘŚĆ MNIE, jakiś fragment mojego istnienia jest pozbawiony domostwa? Może przeczuwam, że są we mnie obszary, które wyrzucam „za płot”, nie kontaktuję się z nimi? Być może są to lęki lub inne stany emocjonalne, może potrzeby, aspekty kobiecości lub męskości, a może pewne zakresy mojej siły i uśpionych możliwości?

Być może istnieje też OSOBA BLISKO MNIE, KTÓRA NIE MA NALEŻNEGO jej miejsca, przede wszystkim w sensie wewnętrznym – miejsca w sercu. Może dzieje się to na poziomie świadomym i odczuwam dyskomfort braku wewnętrznej relacji z ważną postacią; rodzicem, dzieckiem, przyjacielem. A może tylko odczuwam bliżej niezidentyfikowany brak… wiem, że kogoś brakuje, ale nie umiem rozpoznać kogo?

Temat mojego miejsca jest inspiracją zapraszającą do eksploracji siebie, do jeszcze pełniejszego osadzenia w samym sobie i rozwinięcia swoich zakresów. Zapraszam również z każdym tematem, który osobiście jest dla Ciebie istotny.

Ustawienia hellingerowskie pozwalają na transformację osobistych tematów. Proces ustawienia rozgrywa się na podwerbalnym, subtelnym poziomie rzeczywistości, w związku z tym pozwala uchwycić głębokie dynamiki osobiste oraz dokonać zmiany tam, gdzie inne bardziej mentalno – emocjonalne metody pozostają już bezradne.

Więcej o ustawieniach w grupie przeczytasz na www.hellinger.com.pl

PROWADZĄCA TERAPEUTKA – Agnieszka Gąsierkiewicz :  ”Jako psycholog, a jednocześnie terapeuta hellingerowski pracuję uważnie, mocno ufam intuicji, na każdego człowieka z Jego osobistą specyfiką patrzę z otwartym sercem. Jednocześnie czerpię bazę z wieloletniej praktyki w klasycznej, klinicznej psychoterapii zapewniając moim klientom maksymalne terapeutyczne bezpieczeństwo. Osobiście – jako córka, kobieta, żona, matka pięciorga dzieci – mogę spokojnie powiedzieć, że nic co ludzkie, nie jest mi obce…”

FORMY UCZESTNICTWA w spotkaniu.
W spotkaniu można uczestniczyć zgłaszając i przepracowując własny temat lub bez zgłaszania własnego tematu – współuczestnicząc w ustawieniach innych osób. Ustawienia często dotykają uniwersalnych, ogólnoludzkich spraw, wobec tego każda forma uczestnictwa, nawet bez bezpośredniego ustawienia własnego tematu przynosi istotne wglądy oraz uruchamia procesy w kierunku korzystnych zmian.

KOSZT uczestnictwa:
uczestnictwo z osobistym ustawieniem – 350 zł,
uczestnictwo – współtowarzyszenie w ustawieniach innych osób – 120 zł lub 60 zł (gdy już było się naszym klientem)

rezerwacja miejsca na ustawienie własne –
1) dowiedz się, czy są wolne miejsca (najlepiej telefonicznie, by mieć aktualną informację),

2) zapisz się mailowo lub telefonicznie oraz

3) potwierdź rezerwację poprzez wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł na konto nr

27 1140 2004 0000 3102 5854 9060. W przypadku rezygnacji z rezerwacji miejsca do 7 dni przed warsztatami – zwracamy zaliczkę w 100%.

zgłoszenia i zapytania: tel. 606 250 626 lub agnieszka@weles.edu.pl
www.hellinger.com.pl

 

 

Szczegóły

Data:
14 grudnia 2019
Czas:
10:00 - 18:00
Koszt:
60zł – 350zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Kraków, ul. Jaracza
Kraków, 31-216 Polska
Phone
606 250 626