Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie "Wydarzenia"

  • To event minęło.

ustawienia na spotkaniu grupowym – Kraków 18 stycznia 2020

18 stycznia 2020 @ 10:00 - 18:00

60zł – 350zł

Rzeczywistość, jeśli tylko otworzymy się na nią z zaciekawieniem,  w doświadczeniu pokazuje nam swoją zadziwiającą złożoność. Prawdopodobnie nie uda się nam ogarnąć ani spojrzeniem, tym bardziej zrozumieniem całości naszego bytu, niemniej każde rozpoznanie nowych dymensji może być ważnym, zmieniającym jakość naszego życia krokiem milowym. Ważne jest bowiem pytanie; co wpływa na jakość mojego życia i co sam(a) mogę w tym zakresie uczynić?

Wydaje się, że niezależnie od naszego stopnia poczucia sprawstwa, naszej siły i woli, nasze życie jest wypadkową własnych ruchów i decyzji oraz pewnych oddziałujących na nas sił. Dynamiki związane z będącymi z nami w relacji osobami, z zewnętrznymi okolicznościami możemy do pewnego stopnia regulować sami. Jeśli rozpoznaję potrzebę zmiany mogę się z kimś rozstać, nawiązać kontakt, zmienić pracę, dietę, sposób życia, a nawet wyjechać w odległy zakątek globu. Istnieją też uwarunkowania, które w sposób bezpośredni nie pokazują się naszej świadomości i których nie możemy zmienić naszymi ruchami na poziomie realu życiowego. Są to głębokie dynamiki często intensywnie oddziałujące na nasze życie; na zdrowie, relacje z ludźmi,  poczucie łączności z własnym życiem… Rozpoznajemy ich istnienie przez trud, obciążenie, chorobę,  niemożność lub bycie popychanym w jakimś kierunku. A jak zidentyfikować o co chodzi i czego od nas domaga się dany temat?

Ustawienia są jedną z metod, która wydaje się niezwykle cenna w rozpoznaniu i transformacji głębokich, podskórnych uwarunkowań naszego życia. Ustawienia jak detektor prowadzą nas do istoty tematu, nawet jeśli nie dotkniemy „całości bytu”, to zwykle w istotny sposób otwiera się przed nami możliwości zmiany w danym obszarze. W prezencie od ustawień dostajemy pogłębioną świadomość, otwarty poziom serca na głębokie współistniejące z nami więzi oraz na  zwyczajnych ludzi bytujących wokół nas. Nie mówiąc o efekcie ubocznym w postaci zniknięcia objawów, powiększenia radości życia, dostępu do własnych możliwości… i tym podobnych małych blasków życia.

Ustawienia hellingerowskie pozwalają na transformację osobistych tematów. Proces ustawienia rozgrywa się na podwerbalnym, subtelnym poziomie rzeczywistości, w związku z tym pozwala uchwycić głębokie dynamiki osobiste oraz dokonać zmiany tam, gdzie inne bardziej mentalno – emocjonalne metody pozostają już bezradne.

Więcej o ustawieniach w grupie przeczytasz na www.hellinger.com.pl

PROWADZĄCA TERAPEUTKA – Agnieszka Gąsierkiewicz :  ”Jako psycholog, a jednocześnie terapeuta hellingerowski pracuję uważnie, mocno ufam intuicji, na każdego człowieka z Jego osobistą specyfiką patrzę z otwartym sercem. Jednocześnie czerpię bazę z wieloletniej praktyki w klasycznej, klinicznej psychoterapii zapewniając moim klientom maksymalne terapeutyczne bezpieczeństwo. Osobiście – jako córka, kobieta, żona, matka pięciorga dzieci – mogę spokojnie powiedzieć, że nic co ludzkie, nie jest mi obce…”

FORMY UCZESTNICTWA w spotkaniu.
W spotkaniu można uczestniczyć zgłaszając i przepracowując własny temat lub bez zgłaszania własnego tematu – współuczestnicząc w ustawieniach innych osób. Ustawienia często dotykają uniwersalnych, ogólnoludzkich spraw, wobec tego każda forma uczestnictwa, nawet bez bezpośredniego ustawienia własnego tematu przynosi istotne wglądy oraz uruchamia procesy w kierunku korzystnych zmian.

KOSZT uczestnictwa:
uczestnictwo z osobistym ustawieniem – 350 zł,
uczestnictwo – współtowarzyszenie w ustawieniach innych osób – 120 zł lub 60 zł (gdy już było się naszym klientem)

rezerwacja miejsca na ustawienie własne –
1) dowiedz się, czy są wolne miejsca (najlepiej telefonicznie, by mieć aktualną informację),

2) zapisz się mailowo lub telefonicznie oraz

3) potwierdź rezerwację poprzez wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł na konto nr

27 1140 2004 0000 3102 5854 9060. W przypadku rezygnacji z rezerwacji miejsca do 7 dni przed warsztatami – zwracamy zaliczkę w 100%.

zgłoszenia i zapytania: tel. 606 250 626 lub agnieszka@weles.edu.pl
www.hellinger.com.pl

 

Szczegóły

Data:
18 stycznia 2020
Czas:
10:00 - 18:00
Koszt:
60zł – 350zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Kraków, ul. Jaracza
Kraków, 31-216 Polska
Phone
606 250 626