Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie "Wydarzenia"

  • To event minęło.

ustawienia na spotkaniu grupowym – Kraków

16 lutego 2019 @ 10:00 - 18:00

60zł – 350zł

ślady, kroki, kierunki”

Ślady na śniegu… zimowy znak rozpoznawczy – patrzę i wiem; czy ktoś szedł tędy, dorosły, a może zwierzę? Obserwując ślady mogę poczuć się pewniej (jak ja dojeżdżając teraz przez trudną górską drogę do mojej chałupy w Ropkach – ślady opon są pocieszające, wiem, że jeśli ktoś się przedarł, to ja też dam radę…), z drugiej strony cóż zastąpi adrenalinę odkrywcy dziewiczych terenów. Świadomość eksploratora jest oczywiście zbudowana zwykle na kulawym fundamencie –  poprzednie ślady mogły zostać chwilę temu zasypane, a pod śniegiem być może biegnie udeptana ścieżka… Kojarzy mi się to też z wieloma „nowymi” kierunkami rozwojowymi, terapeutycznymi czy uzdrowicielskimi, które zachęcają rewolucyjnymi odkryciami… osoby mające pewne doświadczenie z łatwością mogą rozpoznać dawno znane zasady i prawidła przyodziane elegancko w nową szatę. Iluż z nas cieszy się radością odkrywcy koła?

Rozpoznając osobiste tematy za pomocą ustawień często stajemy oniemiali uświadamiając sobie jak wiernie tuptamy po wychodzonych dawno przed nami śladach… Analizując własne tendencje, objawy czy uporczywe niemożności za pomocą ustawień możemy rozpoznać czy ich źródło leży w naszych osobistych uwarunkowaniach, doświadczeniach z naszego życia, czy też właśnie wkroczyliśmy na przysypaną nie śniegiem, a pyłem historii, starą rodową ścieżkę. Co ciekawe na dawne trakty wchodzimy bynajmniej nie z sentymentu czy „przyuczenia”, prowadzi nas tam głęboka, zwykle ukryta przed naszym umysłem subtelna dynamika poruszająca się na poziomie duszy. Duszy, która w swojej złożoności ma elementy zarówno osobiste, jak i rodowe, historyczne, duchowe… Wszystkie one znajdują bardzo realny wyraz w naszym życiu, dlatego tak cenna jest możliwość choćby częściowego (kto odważyłby się powiedzieć, że całościowego) rozpoznania tych dynamik za pomocą ustawień. Po to, by podążać możliwie świadomie  i w harmonii  swoją osobistą drogą i wyznaczać własne kierunki.

Ustawienia hellingerowskie pozwalają na transformację osobistych tematów. Proces ustawienia rozgrywa się na podwerbalnym, subtelnym poziomie rzeczywistości, w związku z tym pozwala uchwycić głębokie dynamiki osobiste oraz dokonać zmiany tam, gdzie inne bardziej mentalno – emocjonalne metody pozostają już bezradne.

Więcej o ustawieniach w grupie przeczytasz tutaj .

prowadząca terapeutka – Agnieszka Gąsierkiewicz :”Jako psycholog, a jednocześnie terapeuta hellingerowski pracuję uważnie, mocno ufam intuicji, na każdego człowieka z Jego osobistą specyfiką patrzę z otwartym sercem. Jednocześnie czerpię bazę z wieloletniej praktyki w klasycznej, klinicznej psychoterapii zapewniając moim klientom maksymalne terapeutyczne bezpieczeństwo. Osobiście – jako córka, kobieta, żona, matka pięciorga dzieci – mogę spokojnie powiedzieć, że nic co ludzkie, nie jest mi obce…”

formy uczestnictwa w spotkaniu. W spotkaniu można uczestniczyć zgłaszając i przepracowując własny temat lub bez zgłaszania własnego tematu – współuczestnicząc w ustawieniach innych osób. Ustawienia często dotykają uniwersalnych, ogólnoludzkich spraw, wobec tego każda forma uczestnictwa, nawet bez bezpośredniego ustawienia własnego tematu  przynosi istotne wglądy oraz uruchamia procesy w kierunku korzystnych zmian.

koszt uczestnictwa:

  • uczestnictwo z osobistym ustawieniem – 350 zł,
  • uczestnictwo – współtowarzyszenie w ustawieniach innych osób – 100 zł  lub 60 zł (gdy już było się naszym klientem)
  • rezerwacja miejsca na ustawienie własne poprzez wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł na konto nr                              27 1140 2004 0000 3102 5854 9060.

zgłoszenia – tel. 606 250 626, agnieszka@weles.edu.pl

Szczegóły

Data:
16 lutego 2019
Czas:
10:00 - 18:00
Koszt:
60zł – 350zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Kraków, ul. Jaracza
Kraków, 31-216 Polska
Phone
606 250 626