Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie "Wydarzenia"

  • To event minęło.

ustawienia na spotkaniu grupowym – Kraków

13 kwietnia 2019 @ 10:00 - 18:00

60zł – 350zł

„Moje życie”… można pomyśleć, że to metafora, poetyckie określenie, którym zajmują się „pięknoduchy”; zdrowo myślący człowiek powie: przecież skoro oddycham, to żyję …. A że czasem „żyć mi się nie chce”, „mam dość życia” albo robię ruchy dywersyjne wobec własnego żywota, sam rzucam sobie kłody pod nogi, zachowuję się w sposób niszczący moje szczęście, prosperitę czy zdrowie … no cóż? … zawsze można zrzucić winę na wredne okoliczności.

Z dużym prawdopodobieństwem, jeśli czytasz ten tekst, czyli interesują Cię tematy związane z rozwojem wewnętrznym, jesteś Osobą biorącą odpowiedzialność za własne życie. To niełatwa ścieżka, choć jeśli się na nią wkroczy, nie ma już odwrotu. Nasze życie stawia nam wyzwania służące coraz większej integracji, zespoleniu z rozmaitymi aspektami nas samych na każdym poziomie naszej istoty.

Ci z Was, którzy znają ustawienia wiecie, że są one zadziwiającą, trafną ścieżką integracji. Prowadzą nas w procesie harmonizowania krok po kroku, a czasem zaskakują niespodziewaną przemianą – jak na przykład mojego klienta, który wczoraj zadzwonił, żeby podziękować i podzielić się swoim doświadczeniem po pracy ze mną – „słyszałem, że to skuteczna metoda, ale, że mogę po niej czuć się świetnie już 3 miesiące cierpiąc wcześniej na wieloletnią depresję lekooporną – to jest dla mnie ogromne zaskoczenie i szczęście” – powiedział.

„Jak najwięcej życia w życiu” – to bardzo sensowne życzenie… Ustawienia, jako metody docierająca do naszych dynamik na poziomie przekraczającym rozwiązania oparte o mentalne koncepcje,  pozwala dokonać głębokiej przemiany. Odblokowują się nasze „haki wewnętrze” trzymające nas z dala od własnego życia; nieświadome identyfikacje, uwikłania, pomieszania na głębokim poziomie duszy i ciała.

 Czas już budzić się po zimie.  

Więcej o ustawieniach w grupie przeczytasz tutaj .

prowadząca terapeutka – Agnieszka Gąsierkiewicz :”Jako psycholog, a jednocześnie terapeuta hellingerowski pracuję uważnie, mocno ufam intuicji, na każdego człowieka z Jego osobistą specyfiką patrzę z otwartym sercem. Jednocześnie czerpię bazę z wieloletniej praktyki w klasycznej, klinicznej psychoterapii zapewniając moim klientom maksymalne terapeutyczne bezpieczeństwo. Osobiście – jako córka, kobieta, żona, matka pięciorga dzieci – mogę spokojnie powiedzieć, że nic co ludzkie, nie jest mi obce…”

formy uczestnictwa w spotkaniu. W spotkaniu można uczestniczyć zgłaszając i przepracowując własny temat lub bez zgłaszania własnego tematu – współuczestnicząc w ustawieniach innych osób. Ustawienia często dotykają uniwersalnych, ogólnoludzkich spraw, wobec tego każda forma uczestnictwa, nawet bez bezpośredniego ustawienia własnego tematu  przynosi istotne wglądy oraz uruchamia procesy w kierunku korzystnych zmian.

 

koszt uczestnictwa:

  • uczestnictwo z osobistym ustawieniem – 350 zł,
  • uczestnictwo – współtowarzyszenie w ustawieniach innych osób – 100 zł  lub 60 zł (gdy już było się naszym klientem)
  • rezerwacja miejsca  na ustawienie własne –

1) dowiedz się, czy są wolne miejsca,

2) zapisz się mailowo lub telefonicznie oraz

3) potwierdź rezerwację  poprzez  wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł na konto nr

27 1140 2004 0000 3102 5854 9060.

 

zgłoszenia i zapytania: tel. 606 250 626 lub agnieszka@weles.edu.pl

Szczegóły

Data:
13 kwietnia 2019
Czas:
10:00 - 18:00
Koszt:
60zł – 350zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Kraków, ul. Jaracza
Kraków, 31-216 Polska
Phone
606 250 626