Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie "Wydarzenia"

  • To event minęło.

ustawienia na spotkaniu grupowym – Kraków

11 maja 2019 @ 10:00 - 18:00

60zł – 350zł

„Rozwiązania jak wiosna – przychodzą same”

Przyzwyczajeni do wysiłku, wychowani w etosie pracy, mobilizujący umysł i biorący w karby swoją świadomość oraz ciało… w takim nurcie ukształtowała nas kultura europejsko-chrześcijańska. Czy może budzić zaufanie metoda proponująca otwarcie na rozwiązania wyłaniające się z tajemniczego pola informacyjnego… ? Nasza logika czuje się w pułapce. A co pokazuje praktyka?

Wieloletnie doświadczenie uczy zaufania; im dłużej mam szczęście obcować z przestrzenią ustawień, tym bardziej chyle przed nią czoła i ugruntowuję wiarę w meta-mądrość ustawieniowego poziomu informacyjno- energetycznego. Klarowność dynamik, uwarunkowania naszych tematów, potencjalności i rozwiązania – wszystko to wyłania się w tej pracy jak rośliny na wiosnę; naturalnie, w swoim rytmie, z jednej strony bez pospiechu, z drugiej objawiając się zaskakującą obfitością podobną do budzących zachwyt kwitnących drzew i buchającej zieloności.

Mamy tylko pozwolić… co nie znaczy, że jesteśmy całkiem pozbawieni wysiłku. Sama decyzja podjęcia pracy jest często dużym wysiłkiem, w trakcie też przychodzi nam się zmagać … kto powiedział, że przebijające się rośliny mają łatwo… kto wie jak to jest przejść przez twardą glebę, natrafiać na kamienie, radzić sobie z suszą lub nadmiarem wody … rośliny nie tracą nadziei …

Ustawienia hellingerowskie pozwalają na transformację osobistych tematów. Proces ustawienia rozgrywa się na podwerbalnym, subtelnym poziomie rzeczywistości, w związku z tym pozwala uchwycić głębokie dynamiki osobiste oraz dokonać zmiany tam, gdzie inne bardziej mentalno – emocjonalne metody pozostają już bezradne.

Więcej o ustawieniach w grupie przeczytasz tutaj .

prowadząca terapeutka – Agnieszka Gąsierkiewicz :”Jako psycholog, a jednocześnie terapeuta hellingerowski pracuję uważnie, mocno ufam intuicji, na każdego człowieka z Jego osobistą specyfiką patrzę z otwartym sercem. Jednocześnie czerpię bazę z wieloletniej praktyki w klasycznej, klinicznej psychoterapii zapewniając moim klientom maksymalne terapeutyczne bezpieczeństwo. Osobiście – jako córka, kobieta, żona, matka pięciorga dzieci – mogę spokojnie powiedzieć, że nic co ludzkie, nie jest mi obce…”

formy uczestnictwa w spotkaniu. W spotkaniu można uczestniczyć zgłaszając i przepracowując własny temat lub bez zgłaszania własnego tematu – współuczestnicząc w ustawieniach innych osób. Ustawienia często dotykają uniwersalnych, ogólnoludzkich spraw, wobec tego każda forma uczestnictwa, nawet bez bezpośredniego ustawienia własnego tematu  przynosi istotne wglądy oraz uruchamia procesy w kierunku korzystnych zmian.

koszt uczestnictwa:

  • uczestnictwo z osobistym ustawieniem – 350 zł,
  • uczestnictwo – współtowarzyszenie w ustawieniach innych osób – 100 zł  lub 60 zł (gdy już było się naszym klientem)
  • rezerwacja miejsca  na ustawienie własne –

1) dowiedz się, czy są wolne miejsca,

2) zapisz się mailowo lub telefonicznie oraz

3) potwierdź rezerwację  poprzez  wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł na konto nr

27 1140 2004 0000 3102 5854 9060.

 

zgłoszenia i zapytania: tel. 606 250 626 lub agnieszka@weles.edu.pl

Szczegóły

Data:
11 maja 2019
Czas:
10:00 - 18:00
Koszt:
60zł – 350zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Kraków, ul. Jaracza
Kraków, 31-216 Polska
Phone
606 250 626