Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

ustawienia na spotkaniu grupowym – Rzeszów

8 września 2018 @ 09:30 - 18:30

350zł

Ustawienia hellingerowskie pozwalają na transformację osobistych tematów. Proces ustawienia rozgrywa się na podwerbalnym, subtelnym poziomie rzeczywistości, w związku z tym pozwala uchwycić głębokie dynamiki osobiste oraz dokonać zmiany tam, gdzie inne bardziej mentalno – emocjonalne metody pozostają już bezradne.

prowadząca terapeutka – Agnieszka Gąsierkiewicz :”Jako psycholog, a jednocześnie terapeuta hellingerowski pracuję uważnie, mocno ufam intuicji, na każdego człowieka z Jego osobistą specyfiką patrzę z otwartym sercem. Jednocześnie czerpię bazę z wieloletniej praktyki w klasycznej, klinicznej psychoterapii zapewniając moim klientom maksymalne terapeutyczne bezpieczeństwo. Osobiście – jako córka, kobieta, żona, matka pięciorga dzieci – mogę spokojnie powiedzieć, że nic co ludzkie, nie jest mi obce…”

formy uczestnictwa w spotkaniu. W spotkaniu można uczestniczyć zgłaszając i przepracowując własny temat lub bez zgłaszania własnego tematu – współuczestnicząc w ustawieniach innych osób. Ustawienia często dotykają uniwersalnych, ogólnoludzkich spraw, wobec tego każda forma uczestnictwa, nawet bez bezpośredniego ustawienia własnego tematu  przynosi istotne wglądy oraz uruchamia procesy w kierunku korzystnych zmian.

koszt uczestnictwa:

  • uczestnictwo z osobistym ustawieniem – 350 zł,
  • uczestnictwo – współtowarzyszenie w ustawieniach innych osób (jako tak zwany reprezentant)  – 100 zł  lub 60 zł (gdy już było się naszym klientem)
  • UWAGA – aktualnie tylko możliwość uczestnictwa jako reprezentant bez osobistego ustawienia.

zgłoszenia – tel. 606 250 626, agnieszka@weles.edu.pl

UWAGAwolne miejsca jedynie dla osób chętnych do uczestnictwa bez ustawienia własnego (jako reperezentanci w ustawieniach innych uczestników) 

Szczegóły

Data:
8 września 2018
Czas:
09:30 - 18:30
Koszt:
350zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Rzeszów