O nas

O nas

Ustawienia hellingerowskie traktujemy jako proces głębokiej transformacji na wielu płaszczyznach życia; relacyjnej, emocjonalnej, somatycznej, duchowej, związanej z rozwojem osobistym oraz zawodowym. Uważamy, że metoda ustawień wymaga szczególnej uważności, umiejętności poruszania się szerokim zakresie zagadnień, głębokiego doświadczenia terapeutycznego, życiowego i rozpoznania wielu obszarów życia.

Pracując terapeutycznie i rozwojowo łączymy profesjonalną wiedzę i umiejętności z zakresu klasycznej psychoterapii, psychologii z otwarciem na bogactwo informacji oraz sił transformujących, jakie niesie pole ustawień hellingerowskich.

Pracując w obszarze ustawień organizacyjnych, korzystamy z wieloletnich rzeczywistych doświadczeń w zarządzaniu, bogatej znajomości mechanizmów biznesu, wieloletniej pracy jako trenerzy i coachowie dla firm i tą wiedzę łączymy z subtelną płaszczyzną wglądów i rozwiązań, na które pozwalają ustawienia hellingerowskie.

Przychodząc do nas masz gwarancję pełnego profesjonalizmu.

 

Terapeuci:

Agnieszka Gąsierkiewicz

”profesjonalnie, uważnie, z sercem i szacunkiem dla klienta oraz jego systemu”.

psycholożka – absolwentka Instytutu Psychologii UJ w 1996 r. Ukończończyła całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii (Polskie Towarzystwo Psychiatryczne), posiada wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej, psychoterapeutycznej, także w pracy akademickiej jako wykładowca oraz w pracy szkoleniowej w ramach wielu projektów dla firm i organizacji.

Ryszard Gąsierkiewicz

„mądrość płynąca z bogactwa doświadczeń w zarządzaniu oraz obszernej wiedzy terapeutycznej”

Pedagog, terapeuta, psychoterapeuta, z wykształcenia prawnik, trener NLP z wieloletnią praktyką oraz certyfikowany trener coachingu, prezes międzynarodowej organizacji coachingowej ICI na Polskę.