O nas

O nas

Ustawienia hellingerowskie traktujemy jako proces głębokiej transformacji na wielu płaszczyznach życia; relacyjnej, emocjonalnej, somatycznej, duchowej, związanej z rozwojem osobistym oraz zawodowym. Uważamy, że metoda ustawień wymaga szczególnej uważności, umiejętności poruszania się szerokim zakresie zagadnień, głębokiego doświadczenia terapeutycznego, życiowego i rozpoznania wielu obszarów życia.

Pracując terapeutycznie i rozwojowo łączymy profesjonalną wiedzę i umiejętności z zakresu klasycznej psychoterapii, psychologii z otwarciem na bogactwo informacji oraz sił transformujących, jakie niesie pole ustawień hellingerowskich.

Pracując w obszarze ustawień organizacyjnych, korzystamy z wieloletnich rzeczywistych doświadczeń w zarządzaniu, bogatej znajomości mechanizmów biznesu, wieloletniej pracy jako trenerzy i coachowie dla firm i tą wiedzę łączymy z subtelną płaszczyzną wglądów i rozwiązań, na które pozwalają ustawienia hellingerowskie.

Przychodząc do nas masz gwarancję pełnego profesjonalizmu.

Terapeuci:

Agnieszka Gąsierkiewicz;

”uważnie, z sercem, z szacunkiem dla klienta i jego systemu”.

psycholog – absolwentka Instytutu Psychologii UJ w 1996 r., ukończone całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii (Polskie Towarzystwo Psychiatryczne), wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej, psychoterapeutycznej, także w pracy akademickiej jako wykładowca oraz w pracy szkoleniowej w ramach wielu projektów dla firm i organizacji.

Trenerka NLP, certyfikowana trenerka coachingu ICI.

Certyfikowana terapeutka ustawień systemowych według Berta Hellingera – uczennica Berta Hellingera, Otto Brinka, Gerharda Walpera, Ilse Kutchery, abiturientka całościowego, 3-letniego certyfikującego szkolenia w metodzie ustawień prowadzonego przez Heiko Hinrichsa.

Swoją pracę w obszarze ustawień opiera na 25 letnim doświadczeniu terapeutycznym, w tym blisko 20-to letnim w pracy z polem ustawień hellingerowskich. Razem z mężem Ryszardem współtworzy Centrum Edukacyjne WELES, firmę zajmującą się edukacją oraz terapią. Ceni także doświadczenie zdobywane na polu prywatnym, jako żona i mama piątki dzieci.

Agnieszka Gąsierkiewicz pracuje w następujących formach:

  • indywidualne sesje terapeutyczno – rozwojowe w gabinecie w Krakowie,
  • indywidualne sesje terapeutyczno – rozwojowe w kontakcie telefonicznym lub online (np. skype),
  • sesje w gabinecie z parami, z rodzinami, zespołami współpracującymi,
  • spotkania grupowe terapeutyczno – rozwojowe,
  • szkolenia z zakresu terapeutycznych ustawień hellingerowskich oraz z zakresu coachingu systemowego

Ryszard Gąsierkiewicz

„mądrość płynąca z bogactwa doświadczeń w zarządzaniu oraz obszernej wiedzy terapeutycznej”

Pedagog, terapeuta, psychoterapeuta, z wykształcenia prawnik, trener NLP z wieloletnią praktyką oraz certyfikowany trener coachingu, prezes międzynarodowej organizacji coachingowej ICI na Polskę.

W swojej pracy terapeutycznej opiera się oprócz wiedzy merytorycznej na bogactwie doświadczeń życiowych, które mogłyby wypełnić kilka biografii; zaczynał od pilotażu odrzutowców w Dęblinie, wiele lat był ratownikiem GOPR, jednocześnie dyrektorem firmy, sportowcem, równolegle pasjonował się i wyspecjalizował w masażu klasycznym, przyjmując klientów jako jeden z bardziej uznanych w Polsce masażystów- kręgarzy.

Od 1991 prowadzi szkolenia dla osób indywidualnych oraz firm z zakresu NLP oraz metod komunikacji.

Autor książki „Metody NLP. Podstawy skutecznej techniki osiągania sukcesu”.

Ustawień hellingerowskich uczył się od Berta Hellingera, Otto Brinka oraz kończąc całościowe, 3 –letnie certyfikujące szkolenie z ustawień prowadzone przez Heiko Hinrichsa.

Specjalizuje się w coachingu systemowym; zrealizował wiele międzynarodowych projektów coachingowo – terapeutycznych, prowadzi studia podyplomowe z coachingu i NLP we współpracy z WSIiZ w Rzeszowie. Jest psychoterapeutą specjalizującym się również w terapii uzależnień (oprócz używek, także pracoholizm, uzależnienia internetowe, hazard).W pracy terapeutycznej wykorzystuje wiele metod dobranych do konkretnej osoby oraz jej tematu: klasyczny dialog terapeutyczny, techniki NLP, elementy hipnozy, ustawienia hellingerowskie.

Z Ryszardem Gąsierkiewiczem można umówić się na :

  • indywidualną sesję coachingowo – terapeutyczną w gabinecie lub online,
  • grupowy lub indywidualny coaching dotyczący tematu firmy, organizacji, projektu,
  • szkolenie w zakresie coachingu systemowego