Ryszard Gąsierkiewicz

Ryszard Gąsierkiewicz

„mądrość płynąca z bogactwa doświadczeń w zarządzaniu oraz obszernej wiedzy terapeutycznej”

Pedagog, terapeuta, psychoterapeuta, z wykształcenia prawnik, trener NLP z wieloletnią praktyką oraz certyfikowany trener coachingu, prezes międzynarodowej organizacji coachingowej ICI na Polskę.

W swojej pracy terapeutycznej opiera się oprócz wiedzy merytorycznej na bogactwie doświadczeń życiowych, które mogłyby wypełnić kilka biografii; zaczynał od pilotażu odrzutowców w Dęblinie, wiele lat był ratownikiem GOPR, jednocześnie dyrektorem firmy, sportowcem, równolegle pasjonował się i wyspecjalizował w masażu klasycznym, przyjmując klientów jako jeden z bardziej uznanych w Polsce masażystów- kręgarzy.

Od 1991 prowadzi szkolenia dla osób indywidualnych oraz firm z zakresu NLP oraz metod komunikacji.

Autor książki „Metody NLP. Podstawy skutecznej techniki osiągania sukcesu”.

Ustawień hellingerowskich uczył się od Berta Hellingera, Otto Brinka oraz kończąc całościowe, 3 –letnie certyfikujące szkolenie z ustawień prowadzone przez Heiko Hinrichsa.

Specjalizuje się w coachingu systemowym; zrealizował wiele międzynarodowych projektów coachingowo – terapeutycznych, prowadzi studia podyplomowe z coachingu i NLP we współpracy z WSIiZ w Rzeszowie. Jest psychoterapeutą specjalizującym się również w terapii uzależnień (oprócz używek, także pracoholizm, uzależnienia internetowe, hazard).W pracy terapeutycznej wykorzystuje wiele metod dobranych do konkretnej osoby oraz jej tematu: klasyczny dialog terapeutyczny, techniki NLP, elementy hipnozy, ustawienia hellingerowskie.

Z Ryszardem Gąsierkiewiczem można umówić się na :

  • indywidualną sesję coachingowo – terapeutyczną w gabinecie lub online,
  • grupowy lub indywidualny coaching dotyczący tematu firmy, organizacji, projektu,
  • szkolenie w zakresie coachingu systemowego