Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie "Wydarzenia"

  • To event minęło.

ustawienia hellingerowskie w grupie – spotkanie terapeutyczno- rozwojowe

13 stycznia 2018 @ 10:00 - 18:00

60zł – 350zł

„Większa Dynamika – nici mojego losu” – spotkanie terapeutyczno –rozwojowe w grupie

Dymensja ustawień umożliwia zadziwiające rozpoznania; nie tylko dotyczące naszych emocji, postaw, relacji, ale także głębokich sił wpływających na nasz los. Uwarunkowania tematów w naszym życiu, istotnych zdarzeń, naszych działań, reakcji naszego ciała są zwykle wielowątkowe.

W niektórych sytuacjach wystarczające jest łatwo (mniej lub bardziej) nam dostępne rozpoznanie mentalne czy emocjonalne, by mieć jasność jak postąpić, zrozumieć swoje reakcje, usłyszeć, co mówi nasze ciało… Gdy dysponujemy podstawowym poczuciem bezpieczeństwa i odpowiednią motywacją, możemy uczciwie spojrzeć na świat emocji, potrzeb, odpowiedzialności, czasem wglądu we wpływ zdarzenia z naszej niedawnej lub odleglejszej dziecięcej osobistej historii. Są jednak pewne dynamiki w naszym życiu, których nie ogarniemy na poziomie obróbki świadomości.

Stajemy wobec nich bezradni, czujemy, jakbyśmy byli wodzeni siłą przerastającą nas i mocno zawężającą pole naszej wolicjonalności. Móc spotkać się z „Większą Dynamiką”, uchwycić jej sens, zrozumieć czemu służy, co dopełnia i dokąd nas prowadzi to wielki skarb. Ustawienia dla mnie są jak zadziwiający prezent, nieoceniony skarb pozwalający wznieść się na poziom rozpoznania odpowiedzi, co do aspektów naszego życia: „czemu to służy?”, „jaki sens to niesie?”, „czego ode mnie oczekuje?”, „jakie zadanie stawia?”, „do czego mnie prowadzi?”. Może nie są to odpowiedzi ostateczne… któż wie ile poziomów kryje w sobie rzeczywistość…, niemniej są to informacje, sygnały, wskazówki znacząco uławiające „dogadanie” się z własnym losem, zrozumienie go i poprowadzenie w stronę będącą możliwie najsensowniejsza transformacją danego nam życia.

Nasze działania, relacje międzyludzkie, reakcje ciała, doznania wewnętrzne mogą mieć korzenie na wielu poziomach; oprócz historii osobistej, także tej sprzed fizycznych narodzin, również rezonujemy z historią osób z naszego rodu, postaci i wydarzeń będących niegdyś z nimi w istotnej, życiowej koincydencji, niekiedy rozpoznajemy oddziaływanie z poziomu historii naszej duszy… Gdy udaje się rozpoznać sens czy sensy, które nas prowadzą i nawiązać z nimi przyjazną więź, zwykle czujemy większą przestrzeń życiową. To, co ograniczało, staje się drogowskazem i uwolnieniem.

Zapraszam do wspólnej przygody odnajdywania głosów „większej Dynamiki”.  Pracujemy uważnie, krok po kroku, subtelnie, szanując granicę każdego z uczestników. Moje wieloletnie doświadczenie jako psychologa w klasycznej psychoterapii oraz już ponad szesnastoletnie obcowanie z przestrzenią ustawień daje ramy maksymalnego bezpieczeństwa pracy. Agnieszka Gąsierkiewicz

Można bezpośrednio poruszyć własny temat w postaci ustawienia lub uczestniczyć w spotkaniu biorąc udział w ustawieniach innych osób. Ustawienia dają nam namacalne doznanie współ-bycia z innymi w większej całości, a co za tym idzie obie formy uczestnictwa w spotkaniu przynoszą wiele korzyści.

Moje wieloletnie doświadczenie jako psychologa w klasycznej psychoterapii oraz już ponad szesnastoletnie obcowanie z przestrzenią ustawień daje ramy maksymalnego bezpieczeństwa pracy. Agnieszka Gąsierkiewicz

gdzie; Kraków, okolica ul. Jaracza – informację o sali (zależnej od ilości uczestników) podajemy zainteresowanym

kiedy: 13 stycznia 2018, godz. 10.00 – 18.00

cena: uczestnictwo z ustawieniem własnym – 350 zł

uczestnictwo bez ustawienia własnego – 120 zł

uczestnictwo bez ustawienia własnego dla osób będących wcześniej na naszych warsztatach – 60 zł

informacje organizacyjne: prosimy o obuwie na zmianę lub ciepłe skarpety,

do dyspozycji uczestników woda, herbaty, kawa, coś do przegryzienia,

informacje o spotkaniu, metodzie oraz prowadzącej – www.hellinger.com.pl

zapisy : tel. 606 250 626, agnieszka@weles.edu.pl

 

Szczegóły

Data:
13 stycznia 2018
Czas:
10:00 - 18:00
Koszt:
60zł – 350zł

Miejsce

Kraków, ul. Jaracza
Kraków, 31-216 Polska + Google Map
Phone
606 250 626