Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie "Wydarzenia"

 • To event minęło.

ustawienia w grupie – Kraków, 22 stycznia

22 stycznia 2023 @ 10:00 - 18:30

80zł – 450zł

RELFLEKTOR NA SEDNO SPRAW – dlaczego taki tytuł przewodni ? Ustawienia są żywym, intuicyjnym, realizowanym w ruchu sposobem ujęcia zjawiska. Możemy porzucić kwestie nastawień, przekonań, zbudowanych przez lata emocji w stosunku do samego siebie, do naszej sprawy czy do relacji z innymi. Podobnie jak urządzenie do poszukiwania skarbów daje sygnał, gdy coś ciekawego pojawi się pod powierzchnią, tak ustawienia jak systemowy detektor nakierowują nas na właściwy obszar uruchamiający nasze tematy. Przyczyn zjawisk zwykle jest wiele, podłoże tematów jest złożone. Jednak w danym momencie, w konkretnej sprawie określony czynnik gra dominującą rolę w naszym funkcjonowaniu. Ustawienie pozwala rozpoznać z jakiego poziomu naszej egzystencji on pochodzi. Czy jest to zakres naszych osobistych, nierozwiązanych historii, czy dotyczy czasu aktualnego, czy dzieciństwa lub okresu prenatalnego? A może przyczyna naszej trudności ulokowana jest w historiach rodowych? Może w energetyce pozostałej po dawnych wydarzeniach? Ustawienie pomoże nam daną sprawę zidentyfikować, rozpoznać etiologię, zharmonizować i znaleźć właściwe miejsce dla oddziałujących na nas aspektów oraz dla nas samych.

Ustawienia hellingerowskie pozwalają na transformację osobistych tematów. Proces ustawienia rozgrywa się na podwerbalnym, subtelnym poziomie rzeczywistości, w związku z tym pozwala uchwycić głębokie dynamiki osobiste oraz dokonać zmiany tam, gdzie inne bardziej mentalno – emocjonalne metody pozostają już bezradne. Bywają ustawienia przypominające pogłębioną klasyczną psychoterapię (na przykład w zakresie naszych doświadczeń osobistych, dziecięcych czy relacji w obszarze rodzinnym lub zawodowym). Niektóre procesy ustawieniowe poruszają się na poziomie paradygmatu znacznie odbiegającego od klasycznej psychoterapii, na przykład ustawienia głębokich tematów transgeneracyjnych lub dynamik duszy.

pracujemy z tematami istotnymi dla klientów, na przykład:

 • relacji partnerskich: (trudny kontakt, kryzysy, rozdzielenie co należy do sfery osobistej odpowiedzialności poszczególnych partnerów, seksualność, rozstanie, relacje w trójkątach… itd),
 • relacji z własnymi rodzicami i innymi przodkami (poczucie słabej więzi, zbyt mocne uwikłanie, rezonowanie z trudnymi losami przodków, schematy transgeneracyjne, traumy przeżyte w rodzinie, emocje, z którymi trudno sobie radzić)
 • relacji z własnymi dziećmi (tematy wychowawcze, objawy u dzieci, pytania -„czy dzieci niosą coś mojego?”)
 • trudność w kontakcie z ludźmi (dyskomfortowa samotność, lęk przed ludźmi, trudność w nawiązaniu relacji, wchodzenie w dysfunkcyjne układy relacyjne) ,
 • relacji zawodowych (ja i moi pracownicy, ja i mój szef) oraz wszelkich innych istotnych relacji międzyludzkich,
 • stanów wewnętrznych; np. lęków, fobii, nieadekwatnej agresji, stanów depresyjnych, braku poczucia sił życiowych,
 • objawów somatyczne oraz psychosomatycznych – chorób, bóli, dolegliwości, uzależnień,
 • związanymi z rozwojem zawodowym, z celami życiowymi, z misją życiową,
 • związanymi z naszą wewnętrzną relacją wobec istotnych aspektów życia: np. wobec zdrowia, miłości, pieniędzy.
 • dotyczącymi naszych subtelnych aspektów duchowych

Więcej o ustawieniach w grupie przeczytasz na www.hellinger.com.pl

PROWADZĄCA TERAPEUTKA – Agnieszka Gąsierkiewicz :  ”Jako psycholog, a jednocześnie terapeuta hellingerowski  z ponad 20 letnim doświadczeniem pracuję uważnie, mocno ufam intuicji, na każdego człowieka z Jego osobistą specyfiką patrzę z otwartym sercem. Jednocześnie czerpię bazę z wieloletniej praktyki w klasycznej, klinicznej psychoterapii zapewniając moim klientom maksymalne terapeutyczne bezpieczeństwo. Osobiście – jako córka, kobieta, żona, matka pięciorga dzieci – mogę spokojnie powiedzieć, że nic co ludzkie, nie jest mi obce…”

FORMY UCZESTNICTWA w spotkaniu.
W spotkaniu można uczestniczyć zgłaszając i przepracowując własny temat lub bez bezpośredniego poruszania własnego tematu współuczestnicząc w ustawieniach innych osób. Ustawienia często dotykają uniwersalnych, ogólnoludzkich spraw, wobec tego każda forma uczestnictwa, nawet bez bezpośredniego ustawienia własnego tematu przynosi istotne wglądy oraz uruchamia procesy w kierunku korzystnych zmian.


SPRAWY ORGANIZACYJNE :

MIEJSCE: Kraków, dokładna lokalizacja podana jest uczestnikom.

KOSZT uczestnictwa:
uczestnictwo z osobistym ustawieniem – 450 zł,
uczestnictwo – współtowarzyszenie w ustawieniach innych osób – 120 zł lub 80 zł (gdy już było się naszym klientem)

rezerwacja miejsca na ustawienie własne –
1) dowiedz się, czy są wolne miejsca (najlepiej telefonicznie, by mieć aktualną informację),

2) zapisz się mailowo lub telefonicznie oraz

3) potwierdź rezerwację poprzez wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł na konto nr

27 1140 2004 0000 3102 5854 9060 . W przypadku rezygnacji z rezerwacji miejsca do 7 dni przed warsztatami – zwracamy zaliczkę w 100%.

zgłoszenia i zapytania: tel. 606 250 626 lub agnieszka@weles.edu.pl
www.hellinger.com.pl

Szczegóły

Data:
22 stycznia 2023
Czas:
10:00 - 18:30
Koszt:
80zł – 450zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Kraków
30-124 + Google Map
Phone
606 250 626