Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie "Wydarzenia"

  • To event minęło.

warsztat ustawień na festiwalu Wibracje

10 czerwca 2018 @ 14:00 - 16:30

Hellingerowskie pole informacji – nowa perspektywa transformacji osobistych tematów.

Każdy z nas ma osobiste tematy stające na drodze życia, jako wyzwania do rozwiązania. Bywają one leitmotivami lub zaskakują niespodziewanie. Dotyczą ważnych relacji rodzinnych, przyjacielskich czy zawodowych, związków miłości, zdrowia, realizacji siebie, pracy, pieniędzy… Zwykle radzimy sobie z nimi na swój sposób, a bywają też sytuacje, gdy nasze sprawdzone metody zawodzą i czujemy, że coś nas przerasta, nie ogarniamy, nie wiemy, w którą stronę… Pytamy rozumu, badamy przekonania, wczuwamy się w emocje – te cenne kanały naszego jestestwa okazują się w tym momencie niewystarczające. Mamy wówczas możliwość wkroczenia w mniej znany teren bytu.

Doświadczenie pracy terapeutycznej wyraźnie pokazuje, że istotna część naszej egzystencji przebiega w rezonansie z zaskakującym polem informacyjno – energetycznym, które niczym Freudowskie „Nieświadome”, rzeczywistość mistyków lub LeShanowski „Świat Jasnowidzących” otwiera przed nami przestrzeń dynamicznie zharmonizowanych sił. Siły te przekraczają tradycyjnie rozumiane czas i przestrzeń, stają ponad dualizmami, prowadzą nas do odczucia głębokiej łączności z większą całością. I przede wszystkim pozwalają rozpoznać nasze osobiste uwarunkowania, zbadać i przetransformować dynamiki wpływające na nasze funkcjonowanie, emocje, tendencje życiowe.

Na aktualnym poziomie rozwoju funkcjonujemy, jako ludzie w ramach naszych osobistych psychiczno –mentalnych granic, potrzebujemy naszej integralności i tożsamości. Doświadczenie hellingerowskiego pola informacyjnego poszerza te granice, wprowadza nową jakość zarówno współ- rezonowania ze światem jak i rozwiązywania osobistych, istotnych spraw każdego z nas.

Zapraszam do wspólnej przygody zagłębienia się w pole hellingerowskie, przynoszącej duże pokłady sił i energii życiowej oraz nową perspektywę dla naszych ludzkich, zwyczajnych tematów.

O prowadzącej:

Agnieszka Gąsierkiewicz;

”uważnie, z sercem, z szacunkiem dla klienta i jego systemu”.

psycholog – absolwentka Instytutu Psychologii UJ, posiada ukończone całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii (Polskie Towarzystwo Psychiatryczne), wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej, psychoterapeutycznej, także w pracy akademickiej, jako wykładowca oraz w pracy szkoleniowej w ramach wielu projektów dla firm i organizacji.

Trenerka NLP, certyfikowana trenerka coachingu ICI.

Certyfikowana terapeutka ustawień systemowych według Berta Hellingera – uczennica Berta Hellingera, Otto Brinka, Gerharda Walpera, IlseKutchery, abiturientka całościowego, 3-letniego certyfikującego szkolenia w metodzie ustawień prowadzonego przez Heiko Hinrichsa.

Kup bilet na Festiwal: www.wibracje.com.pl/bilety

Szczegóły

Data:
10 czerwca 2018
Czas:
14:00 - 16:30
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
http://wibracje.com.pl/

Miejsce

Serock, Green Park Conference Centre
Serock,